شورای هماهنگی راه سبز: صدای آزادگی شما به ایرانیان آگاه رسید؛ جسم و جان گرانمایه‌تان را حفظ کنید

Posted: April 27, 2014 in Uncategorized

شورای هماهنگی راه سبز امید در اطلاعیه ای خطاب به زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین، با تاکید بر اینکه امروز زندان به کانون مهم آگاهی بخشی تبدیل شده و یادآوری اینکه آگاهی چشم اسفندیار خودکامگان است، خواستار پایان اعتصاب غذا برای حفظ جسم و جان زندانیان شد و تاکید کرد که صدای آزادگی و ندای اعتراض و مطالبات مشروع و قانونی این زندانیان مظلوم را اکثریت ایرانیان آگاه شنیده اند.

به گزارش کلمه، این شورا در اطلاعیه خود تصریح کرده که «پنجشنبه سیاه» اوین، هم‌زمان با ثبت به‌عنوان رخدادی ناگوار و شاهدی دیگر از ستم جباران در تاریخ سیاسی کشور، به‌مثابه‌ی نقطه عطفی مهم و روزی به‌یادماندنی در تقویم مبارزات دمکراسی‌خواهان ایران ضبط و ماندگار خواهد شد.

متن اطلاعیه شورای هماهنگی راه سبز امید بدین شرح است:‌

به‌نام خدا

آزادگان سبز، برادران محبوس سرافراز، زندانیان سیاسی در بند ۳۵۰ اوین

درود بر شما، و رحمت و برکت خدا برای‌تان

ندای مظلومیت شما فرزندان سربلند و آزاده‌ی این آب و خاک که بهترین سال‌های عمر گران‌بهای خویش را به جرم همراهی با خواسته‌های مشروع و انسانی مردم حق‌خواه و آزادی‌طلب ایران در میان دیوارهای جهل و نفرت و خشونت و دروغ سپری می‌کنید، به گوش اکثریت مردمان منصف و آگاه ایران و جهان رسید. آن‌هم در زمانه‌ای که تمامیت‌طلبان همچنان بر طبل قهر و تهدید و ارعاب می‌کوبند و بی‌تدبیری و عقلانیت‌ستیزی خود را عریان، بروز می‌دهند.

هموطنان ما، به‌ویژه پس از انتخابات آلوده به تخلف و تقلب سال ۸۸، دیگر به تبلیغات مزورانه دروغ‌پردازان گوش نمی‌سپارند و به تحریف‌ها و افسانه‌پردازی‌های رسانه‌ها و کارگزاران وابسته به تفکر اقتدارگرایی و عصبانی از رای مردم اعتنایی نمی‌کنند. به‌راستی که امروز، زندان خود به کانون مهم و موثری برای آگاهی بخشی تبدیل شده که پیامش، اقتدار ظاهری زر و زور و تزویر را درهم می‌شکند و چه اثرگذاری بالاتر از این، که «آگاهی، چشم اسفندیار خودکامگان است.»

«پنجشنبه سیاه» اوین، هم‌زمان با ثبت به‌عنوان رخدادی ناگوار و شاهدی دیگر از ستم جباران در تاریخ سیاسی کشور، به‌مثابه‌ی نقطه عطفی مهم و روزی به‌یادماندنی در تقویم مبارزات دمکراسی‌خواهان ایران ضبط و ماندگار خواهد شد.

اینک از شما که وجودتان برای ملت ما موجب افتخار و مباهات، و اندیشه و تعهد ملی و تخصص‌تان برای کشور سرمایه‌ای بس گرانبهاست می‌خواهیم که به اعتصاب غذای اعتراضی خود پایان دهید. صدای آزادگی و ندای اعتراض و مطالبات مشروع و قانونی شما را اکثریت ایرانیان آگاه شنیدند، و ضمن همدلی و همدردی با شما، بر کردار ناپسند و رفتار خشونت محور تمامیت‌خواهان، گواهی دادند. جان و جسم شما برای ایران و ایرانیان، گران‌مایه است و حفظ سلامتی‌تان ضروری و واجب.

به امید آن که یکایک شما، و نیز آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد، هرچه زودتر، به آغوش ایران و خانواده‌هایتان بازگردید و ایرانیان از وجود پر خیر و ثمر همه‌ی شما، چنان‌که شایسته است، بهره گیرد.

شورای هماهنگی راه سبز امید

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

ادوار کبک آگاه است

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s