پیام تسلیت عبدالله نوری در پی درگذشت رشید اسماعیلی

Posted: August 20, 2013 in Uncategorized

ادوارنیوز: در پی درگذشت رشید اسماعیلی ،عبدالله نوری وزیر کشور دولت اصلاحات در پیام تسلیتی تاکید کرد:”جنبش دانشجویی ایران و جریان اصلاحات یکی از عناصر فعال، دلسوز، پرتلاش و بااخلاق خود را که حضور بابرکتش برای حق طلبان و آزادیخواهان مایه ی امید بود از دست داد.”

به گزارش امید،متن این پیام بدین شرح است:

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت جانگداز پژوهشگر و فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای سیاست‌گذاری سازمان ادوار تحکیم وحدت، مرحوم‬ آقای رشید اسماعیلی را به خانواده ی داغدار و دوستان ماتم زده آن مرحوم، جنش فرهیخته، صبور و سرافراز دانشجویی ایران و مردم شریف و فهیم استان اصفهان تسلیت عرض می نمایم.

خبر از دست دادن رشید عزیز، دردناک، جانسوز و باورنکردنی بود و دوستان را در بهت فرو برد، ولی در برابر تقدیر و مشیت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

جنبش دانشجویی ایران و جریان اصلاحات یکی از عناصر فعال، دلسوز، پرتلاش و بااخلاق خود را که حضور بابرکتش برای حق طلبان و آزادیخواهان مایه ی امید بود از دست داد. مرحوم رشید اسماعیلی با بیان شیوا و قلم توانای خود، تفکر حق طلبانه و آزادیخواهانه ی ملت ایران را غنا می بخشید.

اینجانب با ابراز تأسف و تأثر عمیق خود نسبت به این حادثه غم انگیز و با امید به رحمت و فضل الهی، آرزو می کنم خداوند متعال روح پاکش را شاد و قرین رحمت واسعه ی خود گرداند و بازماندگان و دوستان آن عزیز، خصوصا مادر و پدر ارجمند و داغدار و اخوان گرامی آن عزیز سفر کرده را صبر و شکیبایی و طول عمر عنایت فرماید.

عبدالله نوری

بیست و نهم مردادماه 1392

ادوار کبک آگاه است

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s