رییس و چند عضو ستاد جوانان حسن روحانی بازداشت شدند

Posted: June 1, 2013 in Uncategorized

ادوارنیوز: مراسم انتخاباتی حسن روحانی عصر امروز در همایش ستاد جوانان حامی وی در سراسر کشور که در حسینیه جماران برگزار شد. ام‍ا این مراسم با دخالت نیروهای امنیتی به تشنج کشیده شد به طوری که سعید الله بداشتی رئیس و مجتبی هاشمی از اعضای ستاد جوانان حامی دکتر حسن روحانی دستگیر شدند.

به گزارش‌ سحام، پیش از شروع سخنرانی صد ها تن از حاضران شعار هایی در حمایت از سران جنبش سبز در حصر ” میر حسین موسوی و مهدی کروبی” و شعار “زندانی سیاسی آزاد باید گردند” را دادند. همچنین سرود یار دبستانی من خوانده شد.

در ادامه در حین سخنرانی روحانی هر کجا که اشاره ای به سران جنبش سبز در حصر می شد شعار “سران در حصر ما آزاد باید گردند ” سرداده می شد. همچنین در بخشی از سالن تعدادی از عکس های میر حسنی موسوی بالا برده شد. همراه با دست نوشته هایی که محتوای ان شعار هایی بود از جمله ” آزادی و برابری” ، ” زندانی سیاسی آزاد باید گردد” ، ” یاردبستانی من در زندان است”، “سران در حصر ما آزاد باید گردند”، ” مرگ بر استبداد” و….

در انتهای مراسم نیز حمعیت در حین خروج از محل حسینیه شعار یا حسین میر حسین و زندانی سیاسی آزاد باید گردد سر دادند. در انتهای مراسم موتور سوار های یگان ویژه همراه با نیروی انتظامی و نیرو های اطلاعاتی لباس شخصی کوچه های اطراف را بسته بودند.

بنا به گزارش‌های رسیده به سحام‌نیوز محمد پارسی ،شیرین میرکرمی ،محسن رحمانی و چندین نفر دیگر جزو بازداشت شدگان هستند.

ادوار کبک آگاه است

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s