تداوم بی خبری و افزایش نگرانی‌ها از وضعیت سلامت ساسان آقایی / بستری شدن‬ چند ساعته مادر وی در بیمارستان

Posted: February 15, 2013 in Uncategorized

ادوارنیوز: با گذشت بیش از ۱۲ روز از قطع تماس تلفنی ساسان آقایی و بی خبری مطلق از این روزنامه نگار، نگراني ها نسبت به وضعيت وي افزايش پيدا كرده است.

در آخرین مراجعه خانواده هاي روزنامه نگاران بازداشت شده در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۵ به زندان اوین، مسوولین مربوطه روزنامه نگاران را همچنان ممنوع الملاقات اعلام کرده و مانع دیدار خانواده‌ها با آنها شدند.

گفتنی است صبح روز جمعه در پي محروميت خانواده ها از ديدار با عزيزانشان و بی‌پاسخ ماندن پيگيری خانواده ها از سرنوشت روزنامه نگاران،‌ مادر ساسان آقایی به دلیل فشار روحی و استرس‌های وارده ساعاتی را در بیمارستان بستری شد.

همچنین بر اساس گزارشی که به دست ادوارنیوز رسیده، وضعيت جسمي سليمان محمدی نيز در شرايط خطرناكی قرار گرفته است. وی چندي پيش به منظور جراحی ديسك كمر در بيمارستان بستری شد و اكنون با مشكلات عديده‌ای در انفرادی اوين دست به گريبان است.

ساسان آقایی دبیر سرویس بین الملل روزنامه اعتماد بیست و یک روز پیش در جريان یورش ماموران امنيتي به دفتر این روزنامه به همراه جواد دلیری سردبیر و نسرین تخیری دبیر سرویس اجتماعی بازداشت و روانه زندان اوين شدند. علاوه بر اين ماموران امنيتي با يورش به روزنامه هاي بهار،‌شرق، آرمان و منزل صبا آذرپيك اقدام به بازداشت شمار ديگري از روزنامه نگاران كردند. پژمان موسوي، پوريا عالمي، اميلي امرايي،‌ نرگس جودکی، حسین یاغچی، فاطمه ساغرچی، کیوان مهرگان، اکبر منتجی، در شمار بازداشت شدگان هستند. روز پيش از اين نيز ميلاد فدايي اصل و سليمان محمدي بعد از خروج از محل كارشان بازداشت شدند.

ادوار کبک آگاه است

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s