بازداشت و بازجویی چند ساعته فرزندان میرحسین موسوی و مهدی کروبی

Posted: February 11, 2013 in Uncategorized

صبح امروز حوالی ساعت ۸، ماموران امنیتی به منزل فرزند ارشد مهدی کروبی حمله کردند.

بنا به گزارش سحام نیوز، در آستانه روز ۲۵ بهمن و دومین سالگرد حبس رهبران جنبش؛ مامور امنیتی اقدام به تفتیش و بازرسی منزل فرزند ارشد مهدی کروبی نموده و ضمن بازداشت وی، بخش زیادی از وسایل شخصی خانواده ایشان را با خود بردند.

در این اقدام که با حضور نماینده دادستان انجام شده است، ۷ مامور امنیتی تمامی وسایل شخصی از جمله لپ تاپ و تلفن همراه و نیز اسناد و مدارک شناسایی و کارت های بانکی خانواده حسین کروبی را ضبط نموده و با خود بردند. این اقدام ماموران حتی شامل رایانه های شخصی دو نوه ی آقای کروبی نیز شده است.

بنا به این گزارش، محمدحسین کروبی نیز توسط ماموران بازداشت و به دادسرای اوین جهت بازجویی منتقل و در ساعت 17 بعد از ظهر امروز ماموران امنیتی وی را آزاد کردند.

در اقدام هماهنگ دیگر نیز، صبح امروز در خبرها آمده بود که زهرا و نرگس موسوی؛ دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نیز بازداشت شده بودند و بنا بر اعلام رسانه های خبری دقایقی پیش آزاد شدند.

دختران موسوی در این بازداشت چند ساعته به دلیل اطلاع رسانی درباره ی وضعیت پدر و مادر خود و برخی موارد دیگر مورد بازجویی قرار گرفته اند.

گفته می شود که جلسه بازجویی فرزندان رهبران جنبش سبز پیرامون نامه مشترک منتشر شده توسط فرزندان مهدی کروبی و میرحسین موسوی بوده است.

ادوار کبک آگاه است

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s