پیام تسلیت شورای هماهنگی راه سبز امید به زهرا رهنورد

Posted: December 29, 2012 in Uncategorized

شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به زهرا رهنورد، بانوی محصور جنبش سبز، درگذشت پدرش را به وی تسلیت گفت و ابراز امیدواری کرد که حاکمان در این شرایط، تدبیر و عقلانیتی درخور شهروندان ایران نشان دهند، امکان حضور آزاد و امن رهنورد و موسوی را در آیین تدفین و مراسم ختم مهیا سازند و به حصر خانگی رهنورد و موسوی و کروبی پایان دهند.

به گزارش کلمه، شورا در پیام خود با تقدیر از صبوری خانم رهنورد در این روزهای سخت حصر و حبس غیرقانونی، خطاب به وی نوشت: استقامت و پایداری شما در راه نیل به آرمان‌های ارزشمند جنبش سبز و تحقق مطالبات قانونی و خواست‌های اساسی و انسانی مردم آزادی‌خواه و دموکراسی‌طلب ایران، از چشم منصفان و آزادگان و آگاهان پنهان نیست.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَ الأنفُسِ وَ الثَّمَرَاتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَ رَحْمَةٌ وَ أُولَئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ

سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

همراه استوار جنبش سبز

درگذشت پدر گران‌مایه‌تان، زنده‌یاد آقای صادق کاظمی را صمیمانه تسلیت می‌گوییم. خداوند متعال وجود ارجمند ایشان را در پناه مرحمت و مغفرت خویش، متعالی دارد، و صبوری مضاعف به سرکارعالی و خانواده‌ی گرامی‌تان نصیب فرماید.

استقامت و پایداری شما در راه نیل به آرمان‌های ارزشمند جنبش سبز و تحقق مطالبات قانونی و خواست‌های اساسی و انسانی مردم آزادی‌خواه و دموکراسی‌طلب ایران، از چشم منصفان و آزادگان و آگاهان پنهان نیست. صبوری شما در این روزهای سخت حصر و حبس غیرقانونی، دوشادوش آقایان مهندس میرحسین موسوی و مهدی کروبی، سندی ماندگار بر حقانیت مواضع ایران‌دوستانه‌ی شما و دیگر آزادگان سبز است. حصر ناجوانمردانه‌ای که با نقض اشکار موازین اولیه قانونی و قضایی به شکلی غیرانسانی ادامه دارد.

در این روزهای سخت و بحرانی وطن، امیدواریم اقتدارگرایان حاکم، تدبیر و عقلانیتی در خور شهروندان ایران نشان دهند؛ و امکان حضور آزاد و امن سرکارعالی و مهندس موسوی و مردم آزاده ایران را در آیین تدفین و مراسم ختم پدر بزرگوارتان مهیا سازند، و بر این حصر مهر خاتمت زنند.

عمیق‌ترین مراتب همدردی و همدلی ما و کنشگران سبز ایران نثار جان صبور و آزاده‌ی شما.

إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ

وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِینَ

شورای هماهنگی راه سبز امید

نهم دی‌ماه ۱۳۹۲

ادوار کبک آگاه است

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s