پیام تسلیت سازمان ادوار تحکیم وحدت به سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

Posted: December 29, 2012 in Uncategorized

ادوار نیوز: سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) با صدور اطلاعیه ای درگذشت پدر سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد را به ایشان و جناب آقای مهندس میرحسین موسوی از رهبران دربند جنبش سبز ایران تسلیت گفت.

به گزارش تارنمای “ادوار نیوز” ارگان رسمی سازمان ادوار تحکیم وحدت در بخشی از این پیام آمده است: «بر این باور استواریم که شما بانوی شجاع و مبارز همجنان که در سه سال اخیر این شرایط سخت و طاقت فرسا را شجاعانه متحمل شده اید و مقاومتی افتخارآمیز دربرابر این همه ظلم و بی عدالتی از خود بروز داده اید بی شک حزن و اندوه فراغ از پدر بزرگوارتان را نیز متحمل خواهید شد و استوارتر از همیشه در کنار جناب مهندس موسوی بزرگوار، خود تکیه گاهی برای آلام ملت رنج دیده ایران خواهید بود.»

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

یاایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیة مرضیة

سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

خبر درگذشت پدر بزرگوارتان که در فراق دیدار فرزند شجاع و مبارزش جان به جان آفرین تسلیم کرد اندوهی مضاعف را بر دلهایمان نشاند.

بی شک همراهی ستودنی شما و جناب مهندس موسوی بزرگوار در دفاع از حقوق حقه ملت ایران و استقامت و مقاومت شجاعانه تان در ایام حصر غیرقانونی و غیرانسانی در خاطره ملت ایران جاوادانه خواهد بود.

بر این باور استواریم که شما بانوی شجاع و مبارز همچنان که در سه سال اخیر این شرایط سخت و طاقت فرسا را شجاعانه متحمل شده اید و مقاومتی افتخارآمیز در برابر این همه ظلم و بی عدالتی از خود بروز داده اید، بی شک حزن و اندوه فراغ از پدر بزرگوارتان را نیز متحمل خواهید شد و استوارتر از همیشه در کنار جناب مهندس موسوی عزیز، خود تکیه گاهی برای آلام ملت رنج دیده ایران خواهید بود.

سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) از طرف کلیه اعضای خود در داخل و خارج از کشور و همچنین دبیرکل، سخنگو و اعضای دربند خود، ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت و تعزیت به شما و جناب مهندس میرحسین موسوی و فرزندان گرانقدرتان ازخداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای خانواده مظلوم شما صبر جميل و اجر عظيم آرزو می نمايد.

امیدواریم که به زودی شاهد آزادی تمامی مردان و زنان حق طلب و آزادی خواه این سرزمین از بند بی عدالتی باشیم و به امید روزی که همراه با شما بانوی سبز ایران و همه بی گناهان دربند در ایرانی آزاد، یاد و خاطر این عزیز از دست رفته را پاس بداریم.

و اصبر فان الله لا یضیع اجر المحسنین‬

سازمان دانش آموختگان ایران اسلامی (ادوار تحکیم وحدت)‬

نهم دی ماه هزار و سیصد و نود و یک

ادوار کبک آگاه است

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s